Katalog » DUOLIFE » MOJA KREW
Wybierz kategorię
INNE
MONITORY
Producent
Statystyki
Gości online: 2
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
MOJA KREW A Rh+ - CHLOROFIL
Dostępność: Dostępne
Producent: DUOLIFE

MOJA KREW A Rh+ - CHLOROFIL
CHLOROFIL W
PŁYNIE FIRMY DUOLIFE - 750ml

100% NATURALNY, KOMPLETNY PŁYNNY CHLOROFIL TO DAWKA ENERGI:
PODNOSI ENERGIĘ, OCZYSZCZA ORGANIZM, PRZYŚPIESZA REKONWALESCENCJĘ, POPRAWIA JAKOŚĆ KRWI.

100% WOLNE OD GMO I KONSERWANTÓW.

ŚWIETNY PREZENT NA URODZINY, IMIENINY LUB INNĄ OKAZJĘ - WYSTARCZY SPRAWDZIĆ GRUPĘ KRWI.

DLA PIERWSZYCH KLIENTÓW BILET  W PROMOCYJNEJ CENIE NA SZKOLENIE
Business Development Seminars


Moja Krew A Rh+ - Chlorofil DuoLife to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymywać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu nazywany bywa nawet "płynną energią".
Dzięki wyjątkowej kompozycji w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Naturalny chlorofil obniża kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Chlorofilina posiada silne właściwości alkalizujące, pobudza eliminacje potencjalnie szkodliwych toksyn i karcinogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i eliminuje wolne rodniki. Wzmacnia immunologię organizmu optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia. Dzięki zawartości magnezu, który jak żelazo doskonale transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie podróżować po całym organizmie, a dzięki swojej budowie zbliżonej  do cząsteczki hemu znajdującego się w naszej krwi nazywana jest nawet "zieloną krwią".


Jęczmień uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

Lucerna zawiera aż trzykrotnie więcej białka niż słynąca z tego soja. Dzięki temu doskonale wzmacnia organizm i przyspiesza jego regenerację, a także w naturalny sposób go oczyszcza. Jest niezastąpiona dla osób pragnących przyspieszyć proces regeneracji.

Chlorella jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy "superfoods". Skutecznie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.


Innowacyjne połączenie biologicznie czynnych, naturalnych składników zawartych w 
Mojej Krwi A Rh+ - Chlorofilu DuoLife , nie zawierających żadnych konserwantów oraz stabilizatorów smaku, gwarantuje najwyższą jakość produktu i zwiększoną przyswajalność.

Składniki:

chlorofilina 800mg na 100ml, ekstrakt z jęczmienia 100mg na 10ml, olejek miętowy 100mg na 100ml, ekstrakt z lucerny 40mg na 100ml, chlorella 33mg na 100ml

PRODUKTY BOGATE W NATURALNIE WYSTĘPUJĄCE WITAMINY I SKŁADNIKI MINERALNE.

Objętość netto: 750ml

Zalecenia przyjmowania:
25 do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.
Nie przekraczać zalecanej porcji spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania:

nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.
Preparat przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

OPINIE:
Dr Piotr Kardasz - biolog, pedagog, dziennikarz:
" Chlorofil w swojej czystej postaci jest jednym z najcenniejszych produktów dla osób zmagających się z przemęczeniem lub stresem. Doskonale wspomaga oczyszczanie organizmu i pozwala na skuteczną regenerację niemal wszystkich narządów wewnętrznych. Jednocześnie dzięki niezwykłej zdolności transportowania tlenu, a także właściwościom odkażającym pozwala pozwala pozbyć się patogennych bakterii. To wszystko sprawia, że Chlorofil jest niezastąpiony nie tylko dla osób pragnących jak najdłużej zachować pełnię zdrowia i urody, ale również dla tych, którzy chcą przyspieszyć  proces regeneracji zmienionych chorobowo narządów
".

Film na youtubie - Moja krew – dr P.Kardasz - https://www.youtube.com/watch?v=mM5oQItxZBk.


Przechowywanie:
preparat przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Tworzenie się osadu jest naturalnym procesem i nie ma wpływu na jakość produktu.
Produkt naturalny - może nieznacznie się różnić w zależności od partii produkcyjnej.


Struktura chlorofilu jest bardzo podobna do hemu, barwnika krwi, dzięki czemu chlorofil nazywany jest zieloną krwią.

Procentowy udział grup krwi: A Rh+ - 32%, 0 Rh+ - 31%, B Rh+ - 15%, AB Rh+ - 7%, A Rh- - 6%, 0 Rh- - 6%, B Rh- - 2%, AB Rh- - 1%.

Dorosły człowiek posiada ok. 5-6l. krwi. Jednorazowo dawca (mężczyzna nie częściej, niż co 8 tygodni, kobiety nie częściej niż co 12 tygodni), oddaje 450ml krwi, czyli zaledwie 10% swojej krwi.

Więcej informacji na www.mojakrew.org.

Każdy z nas i nasi najbliżsi, w każdej chwili możemy potrzebować niezastąpionego i życiodajnego leku pozyskiwanego wyłącznie od wspaniałych ludzi - Honorowych Dawców Krwi. Mając zdrową krew i będąc zdrowym człowiekiem mamy szanse otworzyć nasze źródło życia dla innych. Dlatego Krewniacy wspólnie z Partnerami DuoLife przez akcję Moja Krew promują w całej Polsce zdrowy styl życia i honorowe krwiodawstwo. 

W Polsce krew potrzebna jest co 15 sekund. Moja Krew daje Życie.

Zachęcamy do udziału w projekcie Moja Krew, ogólnopolskiej akcji promocyjno-edukacyjnej kampanii Krewniacy - Europejskiej Fundacji Honorowych Dawców Krwi. Krewniacy to największa kampania społeczna w historii TVP, w którą zaangażowanych jest ponad 100 gwiazd sportu i TV, ponad 2000 billboardów oraz ponad 6000 patronackich zbiórek krwi w całej Polsce. Najnowsza akcja odbywająca się przy udziale Krewniaków - Moja Krew ma na celu uświadomienie jak istotne znaczenie dla ratowania życia i zdrowia ludzkiego ma znajomość naszej grupy krwi oraz troska o jej prawidłowy stan.

Przyłącz się do akcji Moja Krew:
- promujesz Honorowe Krwiodawstwo - naszym celem jest aby 1 mln ludzi w całej Polsce oddało krew,
- wspierasz rozwój programu kart identyfikacyjnych z grupami krwi 0 naszym celem jest aby 100tys. kierowców i młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie otrzymało Kartę Krewniaka,
- proponujesz zdrowy styl życia - odżywiasz swój organizm oraz czynnie i świadomie uczestniczysz i zdobywasz wiedzę na konferencjach "Żyję Świadomie" w całej Polsce,
- wstępujesz do wielkiej rodziny Krewniaków - wyjątkowej społeczności ludzi z klasą, których łączy pasja, entuzjazm oraz wspólny cel świadomego dbania o zdrowie swoje i swojej rodziny.

Dołącz do nas!
mojakrew.org

Produkcja suplementu diety DuoLife odbywa się w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP, oraz HACCP. Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in. przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA (Nr AB079) Członek analityk FOSFA i GAFTA) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.Produkty DuoLife zostały nagrodzone licznymi wyróżnieniami:
Złoty Otis (nagroda branży farmaceutycznej i medycznej), Znak Jakości JCI, Laur Konsumenta 2015, Sukces Roku 2015, Sukces Roku 2014, Jakość Roku 2013, Odkrycie Roku IK 2013, Luksusowa Marka 2013, Ambasador Sportu 2013.


PRODUKTY REKOMENDOWANE PRZEZ:
Instytut Profilaktyki Zdrowia,
Polską Izbę Zielarsko-Medyczną

 
POLECANE INNE PRODUKTY DUOLIFE:
DuoLife Płyny Dzień/ Noc, Collagen, Aloes, Vita C, Chlorofil, ProStik, BorelissPro, ProSelect, ProSlimer, ProRelaxin, ProMigren, ProDeacid, ProCardiol, ProCholterol, ProSuger,
Piurif, Regenoil Liquid Gold, SunVital Natural Kids.

 
Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę na temat zdrowego stylu życia i zastosowania suplementów diety polecamy cykl konferencji "Żyj Świadomie".CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE, SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE LUB E-MAILOWO.
Cena
Ilość
97,00 zł
Galeria
Negocjacja ceny
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoja propozycja cenowa lub pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane

2060520
Aktualna Data: 2018-12-18 18:33
© BOSAT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.