Katalog » DUOLIFE » PIURIF - ŚRODKI CZYSTOŚCI
Wybierz kategorię
INNE
MONITORY
Producent
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
PAKIET PIURIF - 4 X BOX FORMULA A/B/C/D PROMOCJA!
Dostępność: Dostępne
Producent: DUOLIFE

PAKIET PIURIF - 4 X BOX FORMULA A/B/C/D

4 PRODUKTY Z SERII PIURIF W FORMIE BOX
(KONCENTRAT + SPRYSKIWACZ):


PIURIF - BOX FORMULA A UNIWERSALNA
PIURIF - BOX FORMULA B INTENSYWNA
PIURIF - BOX FORMULA C PRAKTYCZNA
PIURIF - BOX FORMULA D PRZENIKLIWA

ULTRANOWOCZESNA TECHNOLOGIA MICROADVANCED - NIEPATOGENNE BAKTERIE CZYSZCZĄCE MIKROBIOLOGICZNIE.
PRODUKTY BEZ CHEMII, PRZYJAZNE DLA ZDROWIA I ŚRODOWISKA.
PRODUKTY ZALECANE DLA ALERGIKÓW, BEZPIECZNE DLA SKÓRY.

GRATIS MIKROFIBRA.

DLA PIERWSZYCH KLIENTÓW BILET  W PROMOCYJNEJ CENIE NA SZKOLENIE
Business Development Seminars


PIURIF - BOX FORMULA A UNIWERSALNA

3 PRODUKTY Z SERII PIURIF
ULTRANOWOCZESNA TECHNOLOGIA MICROADVANCED - NIEPATOGENNE BAKTERIE CZYSZCZĄCE MIKROBIOLOGICZNIE DO CZYSZCZENIA WSZYSTKICH POWIERZCHNI, SZYB I SANITARIATÓW.

ZESTAW ZAWIERA:
Koncentrat PIURIF Formula A Uniwersalna
Spryskiwacz do gotowego preparatu PIURIF Formula A Uniwersalna
Ściereczka z mikrofibry do czyszczenia delikatnych powierzchni

FORMULA A UNIWERSALNA firmy DUOLIFE sprawdza się w czasie czyszczenia każdego rodzaju powierzchni: mebli biurowych, podłóg, ścian, muszli klozetowych, pisuarów, zlewozmywaków, armatury, szyb, luster itd. Bez względu na to czy przecieramy biurko, lustro, wannę - nie pozostawia uciążliwych smug. Preparat zmniejsza czynnik poślizgu na powierzchni posadzki i eliminuje przykre zapachy. Systematyczne  wlewanie zużytego roztworu uniwersalnej Formula A do syfonów zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Neutralne PH chroni delikatne powierzchnie, takie jak marmur czy ceramika. Regularne stosowanie sprzyja tworzeniu organicznej warstwy ochronnej, która systematycznie walczy z zarazkami w Twoim domu. Rozcieńczony produkt jest całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry. 

Formula A zawiera opatentowaną technologię MicroAdvanced, czyli wyselekcjonowane bogactwo naturalnych bakterii czyszczących. To dzięki nim sprzątanie z PIURIF zmienia się w prawdziwą przygodę.

Zabawa zaczyna się wtedy, kiedy Twoja praca dobiega końca, to wówczas aktywne bakterie rozpoczynają swoją batalię z zarazkami. Z czasem pożyteczne mikroorganizmy rozścielą niewidzialny dywan czystości, biofilm, który sprawi, że każde kolejne sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze. Regularne stosowanie Formula A odmieni Twój dom na zawsze.

Sposób użycia:

Formula A to produkt w koncentracie. Rozcieńczyć zimną wodą


Powierzchnie: Rozcieńczyć produkt w rozpylaczu z gamy PIURIF. Rozpylić roztwór na czyszczonej powierzchni. Przetrzeć ścierką, gąbką, skrobakiem lub mikrofibrą. Spłukać w razie potrzeby.
Podłogi: Rozcieńczyć produkt. Nakładać ręcznie lub myjką. Spłukać w razie potrzeby. W przypadku silnego zanieczyszczenia podłogi, zastosować produkt, pozostawić na chwilę i przetrzeć. Zebrać nadmiar roztworu. Spłukać.

Dozowanie:


- wszystkie powierzchnie 0,3% ( 3ml/l ),
- podłogi 0,2 do 0,3% ( 2 do 3 ml/l ),
- podłogi zanieczyszczone 0,5 do 1% ( 5 do 10 ml/l )

Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.


Pojemność koncentratu: 125ml

PIURIF - BOX FORMULA B INTENSYWNA

2 PRODUKTY Z SERII PIURIF
ULTRANOWOCZESNA TECHNOLOGIA MICROADVANCED - NIEPATOGENNE BAKTERIE CZYSZCZĄCE MIKROBIOLOGICZNIE DO USUWANIA KAMIENIA.

ZESTAW ZAWIERA:
Koncentrat PIURIF Formula B  Intensywna
Spryskiwacz do gotowego preparatu PIURIF Formula B Intensywna

FORMULA B INTENSYWNA firmy DUOLIFE rozprawia się z najbardziej opornym rodzajem zabrudzeń. Idealnie czyści: zlewy, wanny, baterie ze stali nierdzewne, odpływy, toalety, prysznice, kafelki, ceramiczne podłogi, powierzchnie akrylowe, blaty kuchenne ze stali nierdzewnej, szklane powierzchnie. Nieinwazyjnie usuwa osady z mydła i kamienia kotłowego. Nie rysuje powierzchni i jest delikatna dla czyszczonych sprzętów i przestrzeni. Z Formula B utrzymasz  kuchnię i łazienkę w nieskazitelnej czystości. Preparat z łatwością upora się z zabrudzeniami, które wydawały się niemożliwe do usunięcia, pozostawiając świeży, przyjemny dla zmysłów zapach.

Moc Formula B tkwi w opatentowanej technologii MicroAdvanced, zupełnie nieagresywne dla ludzkiej skóry. Produkt pozbawiony chemii i środków żrących jest bezpieczny dla zmysłów zapach.

Zgodny z przepisami dotyczącymi mycia wyposażenia mającego kontakt z produktami spożywczymi*.

Sposób użycia:

Formula B to produkt w koncentracie.
Rozcieńczyć zimną wodą. Stosować w postaci roztworu. Jeżeli jest potrzeba - na chwilę pozostawić. Spłukać.


Dozowanie:


- stosowanie ręczne lub opryskiwanie w zastosowaniu codziennym 1-3% ( 10 - 30ml/l ),
- stosowanie ręczne lub opryskiwanie w konserwacji okresowej  3% ( 30 ml/l ).

Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.

Pojemność koncentratu: 125ml

Przeciwwskazania:

Nie stosować na marmur, powierzchnie z węglanów i inne powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów.

Przyjemny i uniwersalny zapach.

* W takich przypadkach płukanie wodą pitną jest obowiązkowe (rozporządzenie (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31.03.2004 ws. detergentów, rozporządzenie (WE) nr 1907/2006 - REACH oraz rozporządzenie (WE) nr 1272/2008 ze zmianami.)

PIURIF - BOX FORMULA C PRAKTYCZNA

2 PRODUKTY Z SERII PIURIF
ULTRANOWOCZESNA TECHNOLOGIA MICROADVANCED - NIEPATOGENNE BAKTERIE CZYSZCZĄCE MIKROBIOLOGICZNIE IDEALNA W KUCHNI.

ZESTAW ZAWIERA:
Koncentrat PIURIF Formula C Praktyczna
Spryskiwacz do gotowego preparatu PIURIF Formula C Praktyczna

FORMULA C PRAKTYCZNA firmy DUOLIFE idealna w kuchni, zabezpiecza powierzchnie stykające się z jedzeniem przed szkodliwym działaniem zarazek. Oto produkt, który idealnie sprawdza się w Twojej kuchni, spiżarni i jadalni*. Wszędzie tam, gdzie tłuszcz i inne pozostałości pożywienia stanowią większość zabrudzeń. Błyskawicznie usuwa codzienne zanieczyszczenia, pozostawiając błyszczące powierzchnie. Wygodny aplikator ułatwia dotarcie do najbardziej niedostępnych zakamarków.

Ekologiczna technologia MicroAdvanced nie stanowi zagrożenia dla Twojego zdrowia. Jedzenie owoców, warzyw czy pieczywa pozostawionego na przetartej powierzchni jest zupełnie bezpieczne dla Twojego organizmu. Wszystko za sprawą pożytecznych bakterii, które pochłaniają zarazki nawet wtedy, kiedy ty odpoczywasz, oddając się przyjemności jedzenia. Bo PIURIF jest po to, by cieszyć się życiem!

Sposób użycia:

Formula C to produkt w koncentracie.
Rozcieńczyć zimną wodą. Stosować w postaci roztworu. Pozostawić na chwilę. Płukanie wodą pitną jest obowiązkowe w przypadku powierzchni stykających się z produktami spożywczymi*.


Dozowanie:


- stosowanie ręczne 1-2% ( 10 - 20ml/l ),
- stosowanie maszynowe  1-2% ( 10 - 30 ml/l ),
- namaczanie 2% ( 20ml ),
- opryskiwanie 1-2% ( 10 - 20ml/l )


Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.

Pojemność koncentratu: 125ml

Przeciwwskazania:

Preparat nie stanowi zamiennika dla płynów i kapsułek dedykowanych zmywarkom.

Odświeżający zapach cytrusów.

* W takich przypadkach płukanie wodą pitną jest obowiązkowe (rozporządzenie (WE) nr 648/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31.03.2004 ws. detergentów, rozporządzenie (WE) nr 1907/2006 - REACH oraz rozporządzenie (WE) nr 1272/2008 ze zmianami.)

PIURIF - BOX FORMULA D PRZENIKLIWA
2 PRODUKTY Z SERII PIURIF
ULTRANOWOCZESNA TECHNOLOGIA MICROADVANCED - NIEPATOGENNE BAKTERIE CZYSZCZĄCE MIKROBIOLOGICZNIE  ABY LŚNIŁY CZYSTOŚCIĄ TKANINY, WYKŁADZINY I MATERIAŁY.

ZESTAW ZAWIERA:
Koncentrat PIURIF Formula C Praktyczna
Spryskiwacz do gotowego preparatu PIURIF Formula D Przenikliwa

FORMULA D PRZENIKLIWA firmy DUOLIFE swoją wyjątkowość zawdzięcza produkowanym przez aktywne bakterie enzymom rozbijającym uciążliwe zabrudzenia. Zapewnia czystość i świeżość Twoich ubrań, materiałów i wykładzin, dbając o ich żywe kolory. To najlepszy wybór dla entuzjastów czystego i świeżości prania. Nie zawiera chlorowych wybielaczy.


Jest delikatna zarówno dla białych, kolorowych i ciemnych tkanin. Neutralizuje zapachy, pomaga zmiękczać włókna tkanin i odzyskuje jej żywe kolory. Innowacyjny preparat w płynie usuwa trudno dostępnybrud i kurz. Sprawia, że materiałowa powierzchnia wygląda jak nowa.

Sposób użycia:

Formula D to produkt w koncentracie.

Rozcieńczyć zimną wodą. Aby uzyskać lepsze wyniki zaleca się odkurzenie powierzchni przed czyszczeniem oraz po czyszczeniu i wysuszeniu. W przypadku powłok materiałowych, najbezpieczniej jest wykonać test na małej powierzchni.

Maszynowo: Napełnić roztworem zbiornik pralki, elektrycznego odkurzacza piorącego lub elektrycznej szczotki z koncówką do wykładzin. Stosować zgodnie z instrukcją producenta urządzenia. Jeżeli wykładzina jest bardzo brudna, pozostawić na kilka minut. Następnie zebrać.

Ręcznie: Rozcieńczyć i wstrząsnąć, aby uzyskać trwałą i stabilną pianę. Wcierać mieszaninę miękką szczotką w kierunku włókien. Przeszczotkować w przeciwnym kierunku włókien. Pozostawić do wyschnięcia na około jedną godzinę. Odkurzyć.

Odplamianie: Nakładać roztwór za pomocą rozpylacza, aby zwilżyć plamę. Przetrzeć szczotką lub suchą ścierką. Zebrać nadmiar roztworu. Zaczekać do wyschnięcia. Jeżeli jest to niezbędne, spłukać czyszczone miejsce czystą wodą.


Dozowanie:


- odkurzacz elektryczny 0,5% ( 5ml/l ),
- rozpylacz 2% ( 20 ml/l ).

Termin ważności tak przygotowanego produktu to około 30 dni.

Pojemność koncentratu: 125ml

Przeciwwskazania:


Odswieżający zapach świeżej mięty.Filmy informacyjne o produktach PIURIF:
https://www.youtube.com/watch?v=D6zuI-2UpYg,
https://www.youtube.com/watch?v=ejl4tpALocc

PIURIF - INTELIGENTNA TECHNOLOGIA MicroAdvacedBazuje na naturalnych predyspozycjach niepatogennych bakterii. Czyszczenie mikrobiologiczne to pierwszy, zupełnie nowy system sprzątania bez użycia środków żrących i agresywnej chemii.

Przecierając zanieczyszczone powierzchnie, pozostawiamy biliony czyszczących bakterii.

Każdy pożyteczny mikroorganizm zamyka jedną cząsteczkę organicznego brudu.

Gdy bakteria zmienia brud na pokarm, rośnie i dzieli się na dwa mikroorganizmy tworząc biofilm - niewidzialny dywan czystości.

Jedyne produkty tej konsumpcji to tlen i dwutlenek węgla.
PIURIF  MicroAdvaced DLA TWOJEGO DOMU:
- likwidują efekt śliskiej posadzki - pożyteczne mikroorganizmy rozścielają niewidzialny dywan czystości,
- eliminują przykre zapachy - mikroskopijni przyjaciele zamieniają brud na pokarm, a jedynymi produktami tej konsumpcji są tlen i dwutlenek węgla,
- chronią delikatną powierzchnię - neutralne PH chroni delikatne powierzchnie armatury łazienkowej i kuchennej.

PIURIF  MicroAdvaced DLA TWOJEGO ZDROWIA:
- bezpieczne dla Twojej skóry - nie zawiera środków żrących i agresywnej chemii,
- biofilm - naturalny dywan czystości - aktywne biologicznie mikroorganizmy skutecznie zasiedlają odpowiednie miejsca, tworząc biofilm - organiczną  warstwę ochronną, która systematycznie walczy z zarazkami w Twoim domu.

PIURIF  MicroAdvaced DLA NATURY:
- stworzone z myślą o środowisku - czyszczenie mikrobiologiczne to zupełnie nowy system sprzątania, bazujący na aktywnie działających naturalnych bakterii,
- bez fosforanów - produkty z gamy PIURIF, w przeciwieństwie do tradycyjnych środków czystości, nie zawierają szkodliwej chemii oraz nie podlegają klasyfikacji i oznakowaniu chemikaliów CLP.
PIURIF  MicroAdvaced DLA CIEBIE:
- pracują kiedy Ty już nie sprzątasz -
pożyteczne bakterie samodzielnie
identyfikują rodzaj napotkanego zanieczyszczenia, produkując antidotum na rozpoznane cząsteczki,
- nieprawdopodobnie wydajne - pięćdziesięciokrotnie bardziej skoncentrowane w porównaniu do tradycyjnych środków czyszczących. Jedno wystarcza na 25 litrów gotowego produktu!

Z PIURIF  oszczędzasz !

Cztery formuły zamiast setek nieporęcznych, drogich preparatów:POLECANE PRODUKTY PIURIF:

FORMUŁA A UNIWERSALNA
FORMUŁA B INTENSYWNA
FORMUŁA C PRAKTYCZNA
FORMUŁA D PRZENIKLIWA

Produkcja DuoLife odbywa się w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP, oraz HACCP. Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in. przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA (Nr AB079) Członek analityk FOSFA i GAFTA) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.Produkty DuoLife zostały nagrodzone licznymi wyróżnieniami:
Złoty Otis (nagroda branży farmaceutycznej i medycznej), Znak Jakości JCI, Laur Konsumenta 2015, Sukces Roku 2015, Sukces Roku 2014, Jakość Roku 2013, Odkrycie Roku IK 2013, Luksusowa Marka 2013, Ambasador Sportu 2013.


PRODUKTY REKOMENDOWANE PRZEZ:
Instytut Profilaktyki Zdrowia,
Polską Izbę Zielarsko-Medyczną

 
POLECANE INNE PRODUKTY DUOLIFE:
DuoLife Płyny Dzień/ Noc, Collagen, Aloes, Chlorofil, Vita C, Moja Krew, ProStik, BorelissPro, ProSlimer, ProSelect, ProRelaxin, ProDeacid, ProCholterol, ProSuger, ProCardiol, ProMigren,
Regenoil Liquid Gold, SunVital Natural Kids.

 
Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę na temat zdrowego stylu życia i zastosowania suplementów diety polecamy cykl konferencji "Żyj Świadomie".CHCESZ MIEĆ BEZPŁATNIE PRODUKTY DUOLIFE, SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE LUB E-MAILOWO.
Cena
Ilość
303,00 zł
280,00 zł
Galeria
Negocjacja ceny
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoja propozycja cenowa lub pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane

2077924
Aktualna Data: 2019-01-16 07:07
© BOSAT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.