InformacjaInformacja: 602 218 290
Szybka wysyłka Szybka wysyłka 20 lat doświadczenia 30 lat doświadczenia Fachowe doradztwo Fachowe doradztwo

BEESNAP 14 MIX BARS HI5!

152,60 zł
Informacja Informacja i zamówienia: 602 218 290 / [email protected]

Zapytaj lub negocjuj cenę

Opis produktu

beeSnap 14 mix bars
LINIA DUOLIFE HI5! - 14 BATONÓW (7 RÓŻNYCH PO 2 W KAŻDYM SMAKU) W 100% NATURALNE BEZ KONSERWANTÓW NA BAZIE MIODU NA KAŻDY DZIEŃ
100% WOLNE OD GMO I KONSERWANTÓW.
DLA PIERWSZYCH KLIENTÓW PROMOCYJNY BILET NA SZKOLENIE
Business Development Seminars

 

Batony Hi5! to funkcjonalna odpowiedź na wyzwania codziennego dnia. Siedem różnych batonów towarzyszy nam przez siedem dni tygodnia, będąc zawsze pod ręką. Marka Hi5! to samo dobro!Dlaczego
Hi5! ?

Bo ten produkt to samo dobro (power of good) w pięciu wymiarach:

01/ Batony Hi5! zostały opracowane z myślą o prostym, jakościowym i zdrowym składzie. Samo dobro, prosto z natury? To połączenie dobroczynnego miodu, który towarzyszy człowiekowi od wieków, z najnowocześniejszym procesem utrwalania żywności ? liofilizacją oraz innowacyjną metodą puffingu, za pomocą której suszone są pozostałe owoce, które nie podlegały procesowi liofilizacji. Dzięki zastosowaniu tych dwóch procesów owoce nie tracą zapachu, smaku i wartości odżywczych.

02/
Dobre, bo lokalne ? z polskiego miodu, ręcznie robione w polskiej firmie Do produkcji batonów wykorzystano 100% polski, prawdziwy miód. W polskiej manufakturze, z miłości do natury, powstały ręcznie robione batony Hi5!. Osobiście znamy pszczelarzy, którzy doglądają pszczoły i dbają o produkcję miodu użytego do wytworzenia naszych batonów. Dokładnie sprawdzamy cały proces produkcji w celu zapewnienia wysokich standardów jakości.

03/
Dobre, bo bez sztucznych dodatków, bez składników dodawanych powszechnie do jedzenia.
- bez dodatku tłuszczów trans
- bez dodatku cukru
- bez syropu glukozowo-fruktozowego
- bez oleju palmowego
- bez GMO
- bez substancji konserwujacych
- bez aspartamu i acesulfamu K
- bez barwników
- bez sztucznych aromatów

04/
Dobre, bo proste, łatwe do zabrania ze sobą wszędzie. Dobra przekąska, pełna zdrowia na każdą porę dnia, to łatwe jak przybicie piątki, Hi5! Take&go!

05/ Dobre, bo dokładamy cegiełkę, do budowania lepszego świata ? budujemy domy dla pszczół. Pszczoły są niezwykle ważne dla świata, dlatego uważamy, że naszą misją jest je chronić.

Składniki i wartość energetyczna:


TABELA SKŁADU:

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Produkcja suplementu diety DuoLife odbywa się w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP, oraz HACCP. Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in. przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA (Nr AB079) Członek analityk FOSFA i GAFTA) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.Produkty DuoLife zostały nagrodzone licznymi wyróżnieniami:
Złoty Otis (nagroda branży farmaceutycznej i medycznej), Znak Jakości JCI, Laur Konsumenta 2015, Sukces Roku 2015, Sukces Roku 2014, Jakość Roku 2013, Odkrycie Roku IK 2013, Luksusowa Marka 2013, Ambasador Sportu 2013.


PRODUKTY REKOMENDOWANE PRZEZ:

Instytut Profilaktyki Zdrowia,
Polską Izbę Zielarsko-Medyczną

 

POLECANE INNE PRODUKTY DUOLIFE:


 
Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę na temat zdrowego stylu życia i zastosowania suplementów diety polecamy cykl konferencji "Żyj Świadomie".DOSTĘPNE RÓWNIEŻ KOSMETYKI DUOLIFEDOSTĘPNE RÓWNIEŻ SUPLEMENTY + KOSMETYKI DUOLIFE

CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE, SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE LUB E-MAILOWO.
Logo
Telefon 602 218 290 lub 12 378 38 48 (pracujemy pn-pt: 10:00 - 18:00)
Telefon os.Niepodległości 8/100, 31-861 Kraków
Płatności

© BO-SAT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Wdrożenie KQSDesign.pl