InformacjaInformacja: 602 218 290
Szybka wysyłka Szybka wysyłka 20 lat doświadczenia 30 lat doświadczenia Fachowe doradztwo Fachowe doradztwo
Promocja!
13% taniej!

KERATIN HAIR COMPLEX DUOLIFE - 2 SZTUKI

470,80 zł 409,00 zł
Informacja Informacja i zamówienia: 602 218 290 / [email protected]

Zapytaj lub negocjuj cenę

Opis produktu

KERATIN HAIR COMPLEX - 2 SZTUKI
KERATIN HAIR COMPLEX W PŁYNIE FIRMY DUOLIFE - 2 X 750ml

100% SOLUBILIZOWANA PŁYNNA KERATYNA:
ZAWIERA NATURALNE SKŁADNIKI POCHODZENIA ROŚLINNEGO - OPATRZONE MIĘDZYNARODOWYMI PATENTAMI
. WYPADANIE ZMNIEJSZA SIĘ JUŻ PO MIESIĄCU DZIAŁANIA. SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA POTWIERDZONE BADANIAMI NA WZROST I KONDYCJĘ WŁOSA.
100% WOLNE OD GMO I KONSERWANTÓW.

PROMOCYJNY ZESTAW NA DŁUŻSZĄ, EFEKTYWNĄ KURACJĘ.

DLA PIERWSZYCH KLIENTÓW BILET  W PROMOCYJNEJ CENIE NA SZKOLENIE
Business Development SeminarsDuoLife Keratin Hair Complex
to suplement diety w formie płynnej na bazie keratyny, zawierający naturalne składniki pochodzenia roślinnego.


Wypadanie Twoich włosów zmniejszone o 34% już po miesiącu stosowania.

Znaczna redukcja wypadania włosów , 86% po pełnej kuracji.

Twoje włosy 10 x mocniejsze i 2 x bardziej sprężyste, niż przed terapią.

Znaczna poprawa objętości i gęstości, XXL dla włosów cienkich.

Rezultaty widoczne po 3 miesiącach stosowania.WYGLĄD I STRUKTURA WŁOSA.
KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE W 3 KROKACH:


KROK 1 - KERATIN HAIR COMPLEX POMAGA WŁOSOM ROSNĄĆ.

Ekstrakt z czarnego ryżu i opuncji figowej wpływają na:
 • wzmocnienie zdolności komórek do walki ze stresem oksydacyjnym i ochronę przed skutkami zaburzeń hormonalnych,
 • pobudzanie włosów do wzrostu poprzez indukcję do namnażania komórek brodawkowatych występujących w mieszkach włosowych. Efektem są tzw."baby hair". Czyli widoczne, młode włoski, które zaczynają rosnąć. Najczęściej porastają wyższe partię czoła, choć mogą uwidocznić się również w okolicy szyi. Przyczyniają się do unoszenia włosów u nasady. Nowopowstałe włoski są sprężyste, wytrzymałe i wyglądają zdrowo.
 • ochronę włosów przed biologicznymi mechanizmami odpowiedzialnymi za ich wypadanie, dzięki właściwościom czarnego ryżu i mieszkanki ekstraktu z kwiatów opuncji poprzez połączenie efektu antyoksydacyjnego z hamowaniem 5-?-reduktazy,
W składzie produktu znajduje się również ekstrakt z organicznych pędów grochu opracowany zgodnie z zasadami standaryzacji biologicznej w oparciu o technologię mikromacierzy DNA. Wpływa on na stymulację cząsteczek sygnalizujących w komórkach brodawek skórnych, decydujących o wzroście nowego włosa:
 • Białko Noggin, białko skracające fazę telogenu
 • FGF7, czynnik wzrostu fibroblastów 7, który promuje rozpowszechnianie macierzy keratynocytów na początku nowej fazy anagenowej.
Analiza ekspresji genów została przeprowadzona na wyrwanych cebulkach włosów po dwutygodniowej kuracji z zastosowaniem surowca. Wyniki badania wykazały 56% wyższą regulację pozytywną Noggin i 85% wyższą regulację FGF-7. Wyniki te pokazują, że ekstrakt z organicznych pędów grochu zastosowany w Keratin Hair Complex jest w stanie stymulować brodawki skórne do wywoływania wzrostu nowych włosów.
 • znacznego zmniejszenia utraty włosów po miesiącu (-34%),
 • znacznego zmniejszenia utraty włosów po dwóch miesiącach (-37%),
 • zwiększonej gęstości włosów,
 • znacznej redukcji wypadania włosów (86%),
 • 76% ochotników wykazało chęć kontynuowania stosowania surowca.
Grupa ochotników zażywała dzienną dawkę 100 mg produktu ? taką samą, jaką zastosowano w formulacji produktu DuoLife.
 • Naturalny produkt wspomagający wzrost włosów przygotowany z jadalnych, organicznych kiełków grochu (Pisum sativum)
 • Produkt opracowany zgodnie z zasadami standaryzacji biologicznej: lepsza ekspresja FGF7 i Nogginy równoważąca cykl wzrostu włosa
 • Kliniczna skuteczność udowodniona w przypadku zastosowania doustnego i aplikacji miejscowej u osób obu płci


KROK 2 - KERATIN HAIR COMPLEX HAMUJE WYPADANIE WŁOSÓW.

Składniki użyte w Keratin Hair Complex to kompleksowa odpowiedź na problem wypadających, słabych, cienkich i przerzedzających się włosów. Unikalna kompozycja składnikowa została dobrana tak, aby zoptymalizować proces stymulacji i odbudowy włosa. Wszystkie użyte składniki uzupełniają się wzajemnie, tworząc płynną Keratynową Terapię Odżywczą Włosa. Suplement diety zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. Użyte składniki, takie jak ekstrakt z czarnego ryżu i opuncji figowej, ekstrakt z organicznych pędów grochu czy keratyna solubilizowana, zostały dobrane tak, aby kompleksowo wspomagać walkę z wypadaniem włosów. Ich wielokierunkowe działanie ponadto wzmacnia i poprawia ich kondycję. Zawarte w produkcie składniki posiadają kliniczną skuteczność.

KROK 3 - KERATIN HAIR COMPLEX DODAJE WŁOSOM GĘSTOŚCI I OBJĘTOŚCI.

Włosy potrzebują odpowiedniej ilości przyswajalnej siarki, która zawarta jest w krzemionce. Bogatym jej źródłem są skrzyp polny oraz pokrzywa. Systematyczne stosowanie produktów z ich zawartością pozwala widocznie poprawić stan włosów. Można liczyć na ograniczenie wypadania, wzmocnienie, odżywienie i regenerację.
W produkcie Keratin Hair Complex występują owoce amli, które są źródłem ważnej dla włosów witaminy C. Jej rolą jest zapewnienie szczelności naczyniom krwionośnym, stymulacja przepływu krwi w organizmie, co prowadzi do efektywnego transportu substancji odżywczych do włosów. Niedobór witaminy C przyczynia się do pogorszenia funkcjonowania skóry głowy, co sprawia, że proces tworzenia łodygi włosa zostaje zaburzony i pojawia się problem z wypadaniem włosów. Ten stan jest także podyktowany niedoborami żelaza w organizmie, a jego poziom systematycznie spada, gdy w organizmie występuje zbyt mało witaminy C.
Witamina C to kolejna funkcja, jaką jest produkcja kolagenu ? podstawowego budulca włosów odpowiedzialnego za ich elastyczność i sprężystość.
Zawarty w produkcie ekstrakt z pestek winogron, które stanowią bogate źródło aktywnych biologicznie oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC - oligomericproanthocyanidincomplexes), wpływa na odżywianie i stymulację cebulek włosów. Składniki te decydują o ulepszonej strukturze włosa i uszczelnieniu jego warstwy ochronnej. 

Dla kogo został stworzony Keratin Hair Complex.

Wypadanie włosów to proces fizjologiczny, wynikający z naturalnego cyklu rozwojowego włosa. Niestety, nadmierne wypadanie sugeruje niekorzystne zmiany zachodzące w obrębie nie tylko włosów, ale i organizmu. W naszym ciele bowiem dochodzi do zaburzeń spowodowanych stresem, brakiem równowagi hormonalnej, działaniem czynników środowiskowych, ale i wiekiem oraz dziedziczeniem. Gdy skóra głowy staje się słabiej ukrwiona, a kosmyki niedostatecznie odżywione, dochodzi do ich osłabienia, a co za tym idzie, okresowego lub przewlekłego wypadania. Włosy pozbawione witalności tracą wytrzymałość i gęstość

W przypadku procesu fizjologicznego, włosy wypadają z częstotliwością około 60-100 kosmyków na dobę. Na ich miejsce wzrastają nowe. Może zdarzyć się tak, że nawet te nowe będą kruche, łamliwe, pozbawione blasku i bez wyraźnej gęstości

Keratin Hair Complex stworzyliśmy po to, by o swoje włosy mogly zadbać osoby zmagające się z cienkimi i delikatnymi włosami. To sposób na odżywienie i wzmocnienie, dzięki formule kompleksu keratynowego. Łączy on unikatowe wartości naturalnych wyciągów roślinnych.

Składniki Keratin Hair Complex wpływają na wzmocnienie u nasady, przyspieszenie wzrostu i zapobieganie przedwczesnemu wypadaniu. Naturalne ekstrakty roślinne powodują wygładzenie włosów sprawiając, że stają się one sprężyste i lśniące. Kliniczna formuła Keratin Hair Complex i najnowsze technologie pozwoliły na stworzenie produktu, którego skład decyduje o nawilżeniu i odżywieniu włosów, czyniąc je mniej łamliwymi i ograniczając wypadanie.

Poznaj zalety DuoLife Keratin Hair Complex:

- zawiera solubilizowaną, płynną kreatynę,
- kliniczna skuteczność,
- surowce posiadają międzynarodowe patenty,
- Ant-Aging Complex,
- 100% naturalny,
- nie zawiera substancjikonserwujących,
- nie zawiera produktów genetycznie modyfikowanych.
Kompleksowo, czyli nie tylko Terapia Włosa
Warto podkreślić, że produkt działa dobroczynnie nie tylko na włosy, lecz również na skórę i paznokcie.
Dzięki wyciągowi z czarnego ryżu i opuncji figowej Keratin Hair Complex wykazuje synergistyczne działanie przeciwko trądzikowi poprzez wzmocnienie zdolności komórek do walki ze stresem oksydacyjnym oraz ochronę przed skutkami zaburzeń hormonalnych. Przeciwdziała efektom wywołanym działaniem testosteronu w sebocytach skóry twarzy. Połączenie efektu antyoksydacyjnego z hamowaniem 5-?-reduktazy powoduje synergistyczne działanie ochronne czarnego ryżu i mieszanki ekstraktu z kwiatów opuncji przeciwko mechanizmom biologicznym odpowiedzialnym za powstawanie trądziku. Solubilizowana keratyna to rewolucyjny składnik nutrikosmeceutyczny. Surowiec uzupełnia organizm o biodostępną keratynę, która pomaga w ochronie i naprawie uszkodzonych tkanek paznokci oraz skóry.


Skład jakościowo-ilościowy produktu DuoLife Keartin Hair Complex to odwzorowanie składu włosa
Melanina, pigment wytwarzany przez melanocyty i znajdujący się w macierzy włosa, decyduje o ich kolorze. Im większa jej ilość, tym ciemniejsze są włosy. Melanina występuje w dwóch postaciach.
Eumelanina sprawia, że nasze włosy są ciemne lub jasne ? czyli odpowiada za barwę włosów.
Feomelanina odpowiada za odcień włosów ? czyli czy jest za ciepły czy chłodny.
Jak to się dzieje, że po wakacjach w słonecznych klimatach nasze włosy jaśnieją? Sprawcą jest ponownie melanina, która jako białko wykazuje wrażliwość na działanie czynników środowiskowych oraz środków chemicznych.
A co poza tym?
W składzie włosów znajduje się również woda, której zawartość wynosi około 10%. Jej obecność jest bardzo istotna, gdyż tylko dobrze nawilżone włosy wyglądają zdrowo. Ponadto pozostałe składniki to: tłuszcze stanowiące 5,8%. Do tego cukry, aminokwasy i sole mineralne.

Struktura włosa warunkowana przez geny
Kod genetyczny decyduje nie tylko o naszym zdrowiu, ale i wyglądzie włosów. Cecha w postaci prostych lub kręconych włosów, powstaje ze względu na obecność genu nazwanego trichohyalinem. Jeśli jego równowaga aminokwasowa ulega zaburzeniu, włosy zaczynają się kręcić.
Warto przy tym podkreślić, że rodzaj włosów to cecha, która może zostać przekazana nie tylko w linii prostej. Oznacza to, że dziecko może mieć kręcone włosy nawet wtedy, gdy oboje rodziców mają włosy proste.

Przekrój poprzeczny włosa ma znaczenieKod genetyczny decyduje nie tylko o naszym zdrowiu, ale i wyglądzie włosów. Cecha w postaci prostych lub kręconych włosów, powstaje ze względu na obecność genu nazwanego trichohyalinem. Jeśli jego równowaga aminokwasowa ulega zaburzeniu, włosy zaczynają się kręcić.
Warto przy tym podkreślić, że rodzaj włosów to cecha, która może zostać przekazana nie tylko w linii prostej. Oznacza to, że dziecko może mieć kręcone włosy nawet wtedy, gdy oboje rodziców mają włosy proste.


Składniki:
puree z owoców gujawy, sok z owoców malin, formuła ekstraktu z czarnego ryżu i kwiatów opuncji figowej standaryzowana na zawartość antocyjanów (250mg/50ml), ekstrakt z owoców amli standaryzowany na zawartość witaminy C, ekstrakt z organicznych pędów grochu (100mg/50ml), keratyna solubilizowana (100mg/50ml), ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (70mg/50ml), ekstrakt z pestek winogron standaryzowany na zawartość polifenoli (50mg/50ml), ekstrakt z ziela skrzypu polnego (50mg/50ml).


Składniki25 ml50 ml100 ml
Witamina C 50 mg 100 mg 200 mg
RWS* 63% 125% 250%

*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal)

Objętość: 750ml

Dawkowanie: 25ml do 50ml raz dziennie przed posiłkiem

 Sposób użycia: 25 do 50 ml raz dziennie przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Przechowywanie:
preparat przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Produkcja suplementu diety DuoLife odbywa się w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP, oraz HACCP. Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in. przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA (Nr AB079) Członek analityk FOSFA i GAFTA) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.Produkty DuoLife zostały nagrodzone licznymi wyróżnieniami:
Złoty Otis (nagroda branży farmaceutycznej i medycznej), Znak Jakości JCI, Laur Konsumenta 2015, Sukces Roku 2015, Sukces Roku 2014, Jakość Roku 2013, Odkrycie Roku IK 2013, Luksusowa Marka 2013, Ambasador Sportu 2013.


PRODUKTY REKOMENDOWANE PRZEZ:

Instytut Profilaktyki Zdrowia,
Polską Izbę Zielarsko-Medyczną

 

POLECANE INNE PRODUKTY DUOLIFE:


 
Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę na temat zdrowego stylu życia i zastosowania suplementów diety polecamy cykl konferencji "Żyj Świadomie".DOSTĘPNE RÓWNIEŻ KOSMETYKI DUOLIFEDOSTĘPNE RÓWNIEŻ SUPLEMENTY + KOSMETYKI DUOLIFE

CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE, SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE LUB E-MAILOWO.

 

Logo
Telefon 602 218 290 lub 12 378 38 48 (pracujemy pn-pt: 10:00 - 18:00)
Telefon os.Niepodległości 8/100, 31-861 Kraków
Płatności

© BO-SAT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Wdrożenie KQSDesign.pl