InformacjaInformacja: 602 218 290
Szybka wysyłka Szybka wysyłka 20 lat doświadczenia 30 lat doświadczenia Fachowe doradztwo Fachowe doradztwo

LAZIZAL ADVANCED FACE LIFT CAPSULES

270,00 zł
Informacja Informacja i zamówienia: 602 218 290 / [email protected]

Zapytaj lub negocjuj cenę

Opis produktu

LAZIZAL ADVANCED FACE LIFT CAPSULES
SUPLEMENT DIETY - 30 KAPSUŁEK


LAZIZAL ADVANCED FACE LIFT CAPSULES FIRMY DUOLIFE TO SUPLEMENT DIETY ZAWIERAJĄCY 30 KAPSUŁEK DO WSPARCIA WEWNĘTRZNEGO FUNKCJI I KONDYCJI SKÓRY, DWUFAZOWA KAPSUŁKA O PRZEDŁUŻONYM UWALNIANIU WSPIERA ELASTYCZNOŚĆ, NAWILŻANIE ORAZ REDUKCJĘ ZMARSZCZEK.

 

LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules to suplement diety zawierający 30 kapsułek wspomagający „od wewnątrz” funkcje i kondycję skóry. Kompozycja naturalnych składników została zamknięta w innowacyjnych dwufazowych kapsułkach o zmodyfikowanym, przedłużonym uwalnianiu, które poprawiają przyswajanie związków aktywnych.Co dojrzała kobieta chciałaby zobaczyć, gdy spojrzy w lustro? Piękno, kobiecość, siłę?

Wszystkie te cechy razem? Piękno ma wiele wymiarów, a jednym z nich jesteś Ty we własnej osobie. Marka LAZIZAL® troszczy się o Ciebie, Twoją skórę, Twoje piękno.

Jak myślisz ile czasu potrzeba, aby odczuć i zobaczyć na własnej skórze efekty działania produktu przeciwzmarszczkowego?

30 sekund, 30 minut, 30 dni. Tylko tyle czasu potrzeba, by móc się odmienić, zawrócić do siebie i… zobaczyć efekty działania produktów LAZIZAL®, które odtworzą utracone z wiekiem piękno. LAZIZAL® to powrót do piękna, młodości, poczucia równowagi i wewnętrznej mocy.
Nazwa LAZIZAL® jest palindromem - wyrażeniem, które brzmi tak samo czytane od lewej do prawej oraz od prawej do lewej. Palindromom już od starożytności przypisywano znaczenie magiczne, wierzono też, że dzięki nim można wyrazić to, co z pozoru jest niewyrażalne. Magiczna jest nie tylko nazwa marki, ale również to, co się pod nią kryje.

 

 
 
Unikalne cechy produktu
Produkt w 100% naturalny

LAZIZAL® to połączenie unikalnych i innowacyjnych składników aktywnych o stuprocentowej naturalności produktu. Siła płynąca natury!

Wsparcie procesu redukcji zmarszczek

Aż dwie formuły zastrzeżone i precyzyjnie dobrane składniki aktywne przyczyniają się do spowolnienia procesów starzenia się skóry i redukcji zmarszczek oraz wspierają poprawę nawodnienia i utrzymania prawidłowego konturu twarzy.

Działanie jednego ze składników potwierdzone badaniami klinicznymi

Badania kliniczne stanowią potwierdzenie i gwarancję efektów działania. Zostały przeprowadzone zgodnie ze złotym standardem badań: były randomizowane, podwójnie zaślepione, z kontrolą placebo i przeprowadzone łącznie na 80 ochotnikach. Dawka zastosowana w badaniach – 70 mg oleju z nasion pszenicy zwyczajnej – jest zawarta w 1 kapsułce LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules.

Produkt przeznaczony dla kobiet ze skórą dojrzałą

Skóra dojrzała bywa bardzo sucha, osłabiona i pozbawiona witalności. Zaczyna tracić elastyczność i blask. Potrzebuje wymagającej, eksperckiej pielęgnacji, poprawiającej jej stan.

Efekty widoczne już po 30 dniach stosowania

Badania kliniczne potwierdzają skuteczność działania formuły zastrzeżonej. Już po 30 dniach stosowania skóra jest bardziej nawilżona, wygładzona i elastyczna, a zmarszczki mniej widoczne.

Triple the power of products
Marka LAZIZAL® to wyjątkowa kombinacja trzech produktów (kremu, serum i suplementu diety), która zapewnia kompleksową pielęgnację przeciwstarzeniową. Kosmetyki działają na skórę od zewnątrz, podczas gdy suplement diety działa równolegle od wewnątrz. Wynik: maksymalizacja i wzmocnienie efektu działania produktów. Potrójna moc produktów. Efekt: maksymalizacja potrójnej mocy produktów i wzmocnienie ich działania.
Innowacyjna, dwufazowa kapsułka

LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules występuje w postaci dwufazowej kapsułki o zmodyfikowanym, przedłużonym uwalnianiu. Innowacyjna, dwufazowa postać stanowi wyjątkowe połączenie dwóch kapsułek – zewnętrznej płynnej oraz wewnętrznej w postaci stałej. Proces wchłaniania substancji aktywnych zawartych w fazie płynnej rozpoczyna się już w żołądku, podczas gdy składniki zawarte w postaci stałej zostają uwalniane dopiero w jelicie cienkim, skąd bezpośrednio trafiają do układu krążenia, a następnie są transportowane do tkanek. Dwuetapowy proces wchłaniania substancji aktywnych odznacza się najwyższym stopniem przyswajalności.

Standaryzowane składniki

Standaryzacja surowca gwarantuje znaną i stałą zawartość cennego prozdrowotnego związku aktywnego, bez względu na porę czy miejsce zbioru rośliny wyjściowej.

Składniki kompletne

Zachowane tło biologiczne poprawia biodostępność składników.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian

LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules to suplement diety zawierający 30 kapsułek wspomagający „od wewnątrz” funkcje i kondycję skóry. Kompozycja naturalnych składników została zamknięta w innowacyjnych dwufazowych kapsułkach o zmodyfikowanym, przedłużonym uwalnianiu, które poprawiają przyswajanie związków aktywnych. LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules zawiera aż dwie zastrzeżone formuły, w tym kompleks lipidowy oleju z nasion pszenicy zwyczajnej oraz przeciwutleniające prozdrowotne bioflawonoidy. Preparat jest źródłem cennych związków aktywnych, wspomagających optymalne funkcje skóry. Naturalne witaminy E, C i beta karoten (prowitamina A), fitoceramidy, ekstrakty roślinne oraz kwas hialuronowy wspierają zachowanie odpowiedniej elastyczności i nawilżenia skóry oraz sprzyjają redukcji zmarszczek.Jak to działa?


Często prowadzimy aktywny i intensywny tryb życia. Notorycznie cierpimy na brak czasu. Praca, stres, napięcie, brak odpoczynku, nieodpowiednia ilość snu - te czynniki wpływają na nas destrukcyjnie. Niestety z dnia na dzień, miesiąc po miesiącu, to wszystko odbija się na skórze. Co zrobić, gdy szybko chcemy poprawić wygląd swojej skóry i oczekujemy długotrwałych rezultatów?LAZIZAL®
prezentuje produkt z LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules przeznaczony dla skóry dojrzałej. To wielozadaniowy produkt, stanowiący wsparcie w wielu obszarach:


1. pomaga w spowalnianiu procesów starzenia;

2. stanowi wsparcie procesu redukcji zmarszczek oraz bruzd i spowolnienia ich powstawania;

3. wspiera poprawę owalu twarzy;

4. wpływa pozytywnie na zmniejszenie widoczności cieni i worków pod oczami;

5. sprzyja utrzymaniu optymalnej jędrności i elastyczności skóry;

6. wspomaga proces odbudowy naskórka oraz syntezę kolagenu i elastyny;

7. wspiera skórę odwodnioną i pozbawioną blasku;

8. wpływa pozytywnie na kondycję skóry ust i wokół ust zapobiegając ich pierzchnięciu;

9. wspiera zachowanie odpowiedniego nawodnienia skóry;

10. wspomaga proces rozjaśniania przebarwień.
Korzyści potwierdzone badaniami klinicznymi:

Wyniki badań klinicznych jednego ze składników preparatu potwierdzają efekty działania już po 30 dniach stosowania.

1. Redukcja zmarszczek o 13% po 30 dniach stosowania i aż o 18% po 60 dniach kuracji.

W grupie kontrolnej przyjmującej placebo ilość zmarszczek po 60 dniach badania utrzymała się na tym samym poziomie.*
Złoty pasek - Zastrzeżona formuła z nasion pszenicy zwyczajnej zawarta w LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules

Szary pasek - Placebo2. Wzrost elastyczności skóry o 22% po 30 dniach stosowania i aż o 35% po 60 dniach kuracji.*
3. Wzrost nawilżenia skóry o 27% po 30 dniach stosowania i aż o 41% po 60 dniach kuracji.*
4. Poprawa wygładzenia skóry o 29% po 30 dniach stosowania i aż o 35% po 60 dniach kuracji.*
5. Spadek transepirermalnej utraty wody o 14% po 30 dniach stosowania utrzymał się na stabilnym poziomie przez kolejne 30 dni.
W grupie kontrolnej, przyjmującej placebo odwadnianie skóry w wyniku przeznaskórkowej utracie wody nie uległo poprawie przez cały okres trwania badania.*

Złoty pasek - Zastrzeżona formuła z nasion pszenicy zwyczajnej zawarta w LAZIZAL® Advanced Face Lift Capsules

Szary pasek - Placebo
6. Szorstkość skóry zmniejszona o 57% po 30 dniach stosowania i aż o 64% po 60 dniach kuracji*


* Opracowano na podstawie badania klinicznego dla zastrzeżonej formuły oleju z nasion pszenicy zwyczajnej (Triticum vulgare) przeprowadzonego na 60 ochotnikach, dawka dobowa przyjmowanej formuły = 70 mg jest zawarta w 1 kapsułce suplementu diety LAZIZAL® Face Lift Capsules


Potrójna moc produktów LAZIZAL®


Marka LAZIZAL® to wyjątkowa kombinacja trzech produktów (kremu, serum i suplementu diety), która zapewnia kompleksową pielęgnację przeciwstarzeniową. Kosmetyki działają na skórę od zewnątrz, podczas gdy suplement diety działa równolegle od wewnątrz.
Efekt: maksymalizacja potrójnej mocy produktów i wzmocnienie ich działania.

Wsłuchując się w potrzeby każdej z nas zapraszamy do świata pielęgnacji w stylu slow - niepośpiesznej, intuicyjnej troski o własną skórę. Piękno w stylu slow to powrót do naturalnej kosmetyki, uniwersalnego piękna i ponadczasowej, wielowymiarowej pielęgnacji.


Podaruj swojej skórze pielęgnację,
która bez względu na wiek pozwoli Ci czuć się wyjątkowo!

Składniki:

olej z ogórecznika lekarskiego (Borago officinalis) standaryzowany na zawartość wielonienasyconego kwasu tłuszczowego gamma-linolenowego (GLA), ekstrakt z owoców amli (Emblica officinalis) 10:1 standaryzowany na zawartość witaminy C, zastrzeżona formuła oleju z nasion pszenicy zwyczajnej (Triticum vulgare) zawierająca kompleks lipidów, w tym fitoceramidy i digalaktozylo-diglicerydy (DGDG), zastrzeżona formuła ekstraktu z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) 5:1 standaryzowana na zawartość bioflawonoidów, kwas hialuronowy (w postaci hialuronianu sodu), naturalna witamina E (D-alfa-tokoferol) w oleju słonecznikowym, mikronizowane kryształki naturalnego beta-karotenu pozyskane w procesie fermentacji z Blakeslea trispora, zawieszone w oleju słonecznikowym. Składnik otoczki kapsułki zewnętrznej i wewnętrznej: organiczna pochodna celulozy (HPMC). Substancja przeciwzbrylająca: krzemionka.


Zawartość składników w porcji dziennej produktu 1 kapsułka
 

Olej z ogórecznika lekarskiego (Borago officinalis)  287 mg
 

w tym kwas gamma-linolenowy (GLA)  51,7 mg
 

Ekstrakt z owoców amli (Emblica officinalis) 10:1  120 mg
 

w tym witamina C  84 mg (105% RWS*)
 

Zastrzeżona formuła oleju z nasion pszenicy zwyczajnej (Triticum vulgare) zawierająca fitoceramidy i digalaktozylo-diglicerydy  75 mg
 

Zastrzeżona formuła ekstraktu z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) 5:1  50 mg
 

w tym bioflawonoidy  22,5 mg
 

Kwas hialuronowy (w postaci hialuronianu sodu)  30 mg
 

Naturalna witamina E (D-alfa-tokoferol)  13,2 mg (110% RWS*)
 

Naturalny beta-karoten  5,3 mg (110% RWS*)  (880 µg RAE**)
 

*RWS – Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**RAE – Równoważnik aktywności retinolu (witaminy A).


Olej z ogórecznika lekarskiego

Borago officinalis

- standaryzowany na zawartość wielonienasyconego kwasu tłuszczowego gamma-linolenowego (GLA)

- wspomaga procesy naprawcze oraz wzmocnienie bariery ochronnej skóry


- podanie doustnie sprzyja jego przechodzeniu do skóry właściwej, co wspomaga wzmocnienie jej spójności oraz


- wspiera zachowanie odpowiedniego nawodnienia skóry


- stanowi wsparcie krążenia skórnego, co może pomóc w lepszym dotlenieniu i odżywieniu skóry
 

Ekstrakt z owoców amli
 
Emblica officinalis

- standaryzowany na zawartość witaminy C

- wspiera syntezę kolagenu w tkance łącznej


- wspomaga utrzymanie elastyczności skóry


- wspiera proces wchłaniania wapnia, co może mieć wpływ na dobrostan paznokci, kości i zębów


Olej z nasion pszenicy zwyczajnej
 
Triticum vulgare

- zastrzeżona formuła zawierająca kompleks lipidowy, w tym fitoceramidy


- surowiec jest bezglutenowy


- surowiec ten posiada udokumentowane klinicznie działanie prozdrowotne


- badania kliniczne zostały przeprowadzone zgodnie ze złotym standardem badań: były randomizowane, podwójnie zaślepione,


- z kontrolą placebo, przeprowadzone łącznie na 80 ochotnikach; dawka zastosowana w badaniach – 70 mg oleju – jest zawarta

w 1 kapsułce LAZIZAL Advanced Face Lift Capsules®

- sprzyja optymalnemu nawilżeniu i elastyczności skóry


- wspiera proces redukcji zmarszczek i spowolnienia ich powstawania


- pomaga nadać skórze blasku i zdrowego, młodego wyglądu


- wpływa pozytywnie na budowę zewnątrzkomórkowego płaszcza hydrolipidowego, chroniącego naskórek przed utratą wody


Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy

Citrus aurantium

- standaryzowany na zawartość bioflawonoidów


- zastrzeżona formuła z owoców gorzkiej pomarańczy


- pomaga w spowalnianiu procesów starzenia i powstawania zmarszczek


- wspomaga mikrokrążenie skórne i pomaga utrzymać optymalną kondycję naczyń krwionośnych, dzięki czemu przyczyniają się do zmniejszenia obrzęków i przekrwienia skóry


- pomaga chronić przed fotostarzeniem skóry


Kwas hialuronowy
 
- wykazuje bardzo dużą zdolność do wiązania wody, dzięki temu może wspomagać utrzymanie odpowiedniego nawilżenia i elastyczności skóry

- wywiera pozytywny wpływ na gładkość i wygląd skóry


- wspomaga nawilżenie skóry


- przyczynia się do spłycania zmarszczek i blizn


- pomaga w utrzymaniu optymalnego owalu twarzy


Naturalna witamina E (D-alfa-tokoferol) w oleju słonecznikowym

- przyczynia się do spowolnienia procesów starzenia komórek


- sprzyja ochronie skóry przed fotostarzeniem i powstawaniem zmarszczek


- wykazuje właściwości nawilżające i ochronne dla naczyń krwionośnych


- przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu jędrności skóry


Mikronizowane kryształki naturalnego beta-karotenu pozyskane w procesie fermentacji z Blakeslea trispora, zawieszone w oleju słonecznikowym

- wykazuje działanie antyoksydacyjne


- wspomaga ochronę przed fotostarzeniem skóry


- wspomaga proces odbudowy naskórka oraz syntezę kolagenu i elastyny


- przyczynia się do poprawy elastyczności skóry


- wspiera utrzymanie optymalnego owalu twarzy


- przyczynia się do wygładzenia zmarszczek


- stanowi wsparcie dla spowalniania procesów starzenia


- wspiera neutralizację szkodliwego wpływu wolnych rodników tlenowych


- sprzyja utrzymaniu optymalnego nawilżenia skóry


- wspomaga proces rozjaśniania przebarwień i naje skórze kolorytu


Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej maksymalnej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkcja suplementu diety DuoLife odbywa się w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP, oraz HACCP. Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in. przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA (Nr AB079) Członek analityk FOSFA i GAFTA) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.Produkty DuoLife zostały nagrodzone licznymi wyróżnieniami:
Złoty Otis (nagroda branży farmaceutycznej i medycznej), Znak Jakości JCI, Laur Konsumenta 2015, Sukces Roku 2015, Sukces Roku 2014, Jakość Roku 2013, Odkrycie Roku IK 2013, Luksusowa Marka 2013, Ambasador Sportu 2013.


PRODUKTY REKOMENDOWANE PRZEZ:

Instytut Profilaktyki Zdrowia,
Polską Izbę Zielarsko-Medyczną

 

POLECANE INNE PRODUKTY DUOLIFE:

 


DOSTĘPNE RÓWNIEŻ SUPLEMENTY + KOSMETYKI DUOLIFE
CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE, SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE LUB E-MAILOWO.
Logo
Telefon 602 218 290 lub 12 378 38 48 (pracujemy pn-pt: 10:00 - 18:00)
Telefon os.Niepodległości 8/100, 31-861 Kraków
Płatności

© BO-SAT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Wdrożenie KQSDesign.pl