InformacjaInformacja: 602 218 290
Szybka wysyłka Szybka wysyłka 20 lat doświadczenia 30 lat doświadczenia Fachowe doradztwo Fachowe doradztwo
Promocja!
9% taniej!

COLLAGEN SKIN SENSITIVE BEAUTY CARE 50ML - 2 SZTUKI

418,00 zł 380,00 zł
Informacja Informacja i zamówienia: 602 218 290 / [email protected]

Zapytaj lub negocjuj cenę

Opis produktu

COLLAGEN SKIN SENSITIVE BEAUTY CARE 50ML - 2 SZTUKI
DO TWARZY, SZYI, DEKOLTU NA DZIEŃ I NOC


COLLAGEN SKIN SENSITIVE BEAUTY CARE FIRMY DUOLIFE - PRZEZNACZONY DO TWARZY, SZYI, DEKOLTU NA DZIEŃ I NOC DLA SKÓRY SUCHEJ, NORMALNEJ ORAZ MIESZANEJ, ALE RÓWNIEŻ ATOPOWEJ (AZS), WRAŻLIWEJ I DELIKATNEJ - NAWILŻA I UELASTYCZNIA SKÓRĘ, DZIAŁA PRZECIWZMARSZCZKOWO. ECTOINA CHRONI PRZED PROMIENIOWANIEM UV, ŁAGODZI PODRAŻNIENIA, ZACZERWIENIENIA, POLECANE DLA OSÓB Z ALERGIĄ ORAZ SKÓRĄ ATOPOWĄ.DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive jest przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, normalnej, jak i mieszanej, ale również dla skóry atopowej (AZS), wrażliwej i delikatnej. Zastosowanie hydratu kolagenu z opatentowaną metodą stabilizacji głęboko nawilża i uelastycznia skórę. Ectoina dodatkowo zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, wspomaga łagodzenie drobnych podrażnień, zaczerwienień. Jest odpowiednia dla osób z tendencją do alergii i dla skóry atopowej. 

Czy możemy zachować piękny, młody, zdrowy i promienny wygląd naszej skóry twarzy mimo upływających lat i naturalnie postępujących procesów starzenia?

Z linią DuoLife Collagen Beauty Care jest to MOŻLIWE!Poznaj unikalne właściwości w DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive


Advanced Collagen Technology

Zastosowanie hydratu kolagenu z opatentowaną metodą stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej zapewnia nam unikalność i wyłączność na rynku europejskim. Kolagen jako białko jest pożywką dla wielu grup drobnoustrojów i w związku z tym niezbędna jest jego skuteczna stabilizacja mikrobiologiczna gwarantująca bezpieczeństwo stosowania w kosmetykach. Zastosowany w naszych produktach hydrat kolagenowy wykazuje zarówno stabilność termiczną, jak i mikrobiologiczną potwierdzoną patentem Pat.233679.


Soothes irritation

Ectoina to niewystępujący w organizmie ludzkim aminokwas. Jest to substancja naturalna produkowana przez kilka rodzajów bakterii żyjących w ekstremalnie trudnych warunkach. To osmolit, czyli cząsteczka ułatwiająca osmoregulację, utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w komórkach organizmu. Ectoina zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, chroni skórę przed procesami fotostarzenia, wykorzystywana jest do pielęgnacji skóry atopowej (AZS). Ma silne właściwości nawilżające i zabezpiecza skórę przed utratą wody. Wspomaga łagodzenie drobnych podrażnień, zaczerwienień. Jest odpowiednia dla osób z tendencją do alergii i podrażnień.
Czy wiesz, że DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive to...


- kosmetyk przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, normalnej, jak i mieszanej, ale również dla skóry atopowej (AZS), wrażliwej i delikatnej;

- monoprodukt, który działa wybiórczo na konkretny problem skóry twarzy, szyi i dekoltu;

- hydrat kolagenowy stabilny termicznie do temperatury 32°C co zostało potwierdzone patentem;

- kosmetyk, w którym zastosowano całkowicie naturalną substancję ectoinę. Łagodzi ona objawy alergii skórnych oraz działa wspomagająco w niwelowaniu objawów atopowego zapalenia skóry;

- produkt naturalny w 99,4%;

- kosmetyk niezawierający parabenów, kompozycji zapachowej – brak potencjalnych alergenów;

- wygodne opakowanie zapewniające higieniczne użycie kosmetyku – no touch formula.Warto wiedzieć


1) Z czego wynika brunatny kolor preparatu? Dlaczego inni producenci oferują produkty tego typu w kolorze jasnym?


Brunatny kolor DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive wynika z obecności w nim melaniny.

 

2) Dlaczego zapach kosmetyku jest tak specyficzny?


DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive nie jest perfumowany, nie zawiera kompozycji zapachowej. Hydrat kolagenowy pozyskiwany jest z skór rybich.

 

3) DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive jest objęty patentem?


Patentem jest objęta metoda stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej czystego hydratu kolagenowego.

 

4) Z czego wynika lepkość produktu w masie, jak i delikatna lepkość po aplikacji – czy z ilości kolagenu? Jeśli tak to, jaka to ilość?


Delikatna lepkość wynika z zastosowania wysokiego stężenia hydratu zawierającego białko – kolagen. Ilość hydratu kolagenowego wynosi 94,4%.

 

5) Jak i kiedy stosować DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive?


Można go stosować zarówno rano, jak i wieczorem. DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive nie przypomina kremu lub serum, ponieważ jest preparatem o wysokim stężeniu czystego białka. Jeśli rano chcesz nałożyć makijaż, na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieś cienką warstwę kosmetyku. Delikatnie wklep. Poczekaj do wchłonięcia około 5-10 minut. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, użyj odpowiedniego kremu, również wklepując. Najlepsze efekty gwarantuje użycie odpowiedniego kremu z serii DuoLife Collagen Beauty Care. Jeżeli produkt „roluje się” pod makijażem lub kremem to znak, że konieczne jest zmniejszenie dawki przy kolejnej aplikacji.Skóra wrażliwa, delikatna z tendencją do alergii i podrażnień – przyczyny problemów skórnych:


zanieczyszczenie środowiska, smog;

zanieczyszczona woda;
promieniowanie UV;
wiatr;
wysoka i niska temperatura, a także jej duże wahania;
alergeny – sierść zwierząt, kurz, roztocza, pyłki roślin, niektóre pokarmy;
różnego rodzaju substancje drażniące – detergenty, niektóre tkaniny, wybrane składniki kosmetyków;
silny, chroniczny stres.


Mapa twarzy – najczęstsze objawy skóry podrażnionej z tendencją do alergii

Składniki:

Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Ectoin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.


Sposób użycia:

Na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieść cienką warstwę kosmetyku. Delikatnie wklepać, nie wmasowywać. Poczekać do wchłonięcia około 5-10 minut. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, użyć odpowiedniego kremu również wklepując. Najlepsze efekty gwarantuje użycie kremu z serii DuoLife Collagen Beauty Care. Jeżeli produkt „roluje się” pod makijażem lub kremem – to znak, że konieczne jest zmniejszenie dawki przy kolejnej aplikacji.Przechowywanie:

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive należy przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Kosmetyk powinien być przechowywany w temperaturze do 32°C.


Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. Preparat przeznaczony do stosowania na twarz, szyję, dekolt oraz w okolice łuku jarzmowego i kości policzkowych. Nie można stosować bezpośrednio pod oko, na oczodoły i powieki.
INNE PRODUKTY LINII COLLAGEN BEAUTY CARE
Produkcja suplementu diety DuoLife odbywa się w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP, oraz HACCP. Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in. przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA (Nr AB079) Członek analityk FOSFA i GAFTA) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.Produkty DuoLife zostały nagrodzone licznymi wyróżnieniami:
Złoty Otis (nagroda branży farmaceutycznej i medycznej), Znak Jakości JCI, Laur Konsumenta 2015, Sukces Roku 2015, Sukces Roku 2014, Jakość Roku 2013, Odkrycie Roku IK 2013, Luksusowa Marka 2013, Ambasador Sportu 2013.


PRODUKTY REKOMENDOWANE PRZEZ:

Instytut Profilaktyki Zdrowia,
Polską Izbę Zielarsko-Medyczną

 

POLECANE INNE PRODUKTY DUOLIFE:

 


DOSTĘPNE RÓWNIEŻ SUPLEMENTY + KOSMETYKI DUOLIFE
CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE, SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE LUB E-MAILOWO.
Logo
Telefon 602 218 290 lub 12 378 38 48 (pracujemy pn-pt: 10:00 - 18:00)
Telefon os.Niepodległości 8/100, 31-861 Kraków
Płatności

© BO-SAT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Wdrożenie KQSDesign.pl