InformacjaInformacja: 602 218 290
Szybka wysyłka Szybka wysyłka 20 lat doświadczenia 30 lat doświadczenia Fachowe doradztwo Fachowe doradztwo
Promocja!
9% taniej!

COLLAGEN SKIN TONE BEAUTY CARE 50ML - 2 SZTUKI

  • Producent: DUOLIFE
  • Chwilowo niedostępne
418,00 zł 380,00 zł
Informacja Informacja i zamówienia: 602 218 290 / [email protected]

Zapytaj lub negocjuj cenę

Opis produktu

COLLAGEN SKIN TONE BEAUTY CARE 50ML - 2 SZTUKI
DO TWARZY, SZYI, DEKOLTU NA DZIEŃ I NOC


COLLAGEN SKIN TONE BEAUTY CARE FIRMY DUOLIFE - PRZEZNACZONY DO TWARZY, SZYI, DEKOLTU NA DZIEŃ I NOC DLA SKÓRY SUCHEJ, NORMALNEJ ORAZ MIESZANEJ Z TENDENCJĄ DO PRZEBARWIEŃ. NAWILŻA I UELASTYCZNIA SKÓRĘ, ROZJAŚNIA I POPRAWIA BLASK, ROZJAŚNIA  NIEPRAWIDŁOWĄ PIGMENTACJĘ, ZMNIEJSZA WIDOCZNOŚĆ PRZEBARWIEŃ I REDUKUJE ICH ILOŚĆ, WYRÓWNUJE KOLORYT SKÓRY.DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone jest przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, normalnej, jak i mieszanej z tendencją do przebarwień. Zastosowanie hydratu kolagenu z opatentowaną metodą stabilizacji głęboko nawilża i uelastycznia skórę. Wyciąg z algi tęczowej rozjaśnia skórę i poprawia jej blask. W widoczny sposób rozjaśnia nieprawidłową pigmentację, zmniejsza nierówności pigmentacji skóry, zmniejsza widoczność przebarwień i redukuje ich ilość. Wyrównuje koloryt skóry.

Czy możemy zachować piękny, młody, zdrowy i promienny wygląd naszej skóry twarzy mimo upływających lat i naturalnie postępujących procesów starzenia?

Z linią DuoLife Collagen Beauty Care jest to MOŻLIWE!Poznaj unikalne właściwości w DuoLife Beauty Care Collagen Skin Tone


Advanced Collagen Technology

Zastosowanie hydratu kolagenu z opatentowaną metodą stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej zapewnia nam unikalność i wyłączność na rynku europejskim. Kolagen jako białko jest pożywką dla wielu grup drobnoustrojów i w związku z tym niezbędna jest jego skuteczna stabilizacja mikrobiologiczna gwarantująca bezpieczeństwo stosowania w kosmetykach. Zastosowany w naszych produktach hydrat kolagenowy wykazuje zarówno stabilność termiczną, jak i mikrobiologiczną potwierdzoną patentem Pat.233679.


Brightening

Wyciąg z algi tęczowej to naturalny koncentrat komórkowy o właściwościach rozjaśniających. Alga tęczowa nazywana jest melanoblokerem, ponieważ wpływa na wytwarzanie melaniny, dojrzewanie melanosomów, a także ich rozpad, co w korzystny sposób wpływa na pigmentację skóry oraz jednolitość karnacji. Alga tęczowa:

ogranicza melanogenezę, ogranicza syntezę melaniny;

- rozjaśnia skórę, poprawiając jej blask;


- rozjaśnia nieprawidłową pigmentację;


- zmniejsza nierówności pigmentacji skóry;


- zmniejsza widoczność przebarwień i redukuje ich ilość.

 

 

Czy wiesz, że DuoLife Beauty Care Collagen Skin Tone to...

 

- kosmetyk przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, normalnej, jak i mieszanej z tendencją do przebarwień;


- monoprodukt, który działa wybiórczo na konkretny problem skóry twarzy, szyi i dekoltu;


- hydrat kolagenowy stabilny termicznie do temperatury 32°C co zostało potwierdzone patentem;


- kosmetyk, w którym zastosowano całkowicie naturalną substancję algę tęczową, która w widoczny sposób rozjaśnia przebarwienia oraz redukuje ich ilość, zapewniając promienną i gładką skórę;


- produkt naturalny w 99,4%;


- kosmetyk niezawierający parabenów, kompozycji zapachowej – brak potencjalnych alergenów;


- wygodne opakowanie zapewniające higieniczne użycie kosmetyku – no touch formula.

 Warto wiedzieć


1) Z czego wynika brunatny kolor preparatu? Dlaczego inni producenci oferują produkty tego typu w kolorze jasnym?


Brunatny kolor DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone wynika z obecności w nim melaniny.

 

2) Dlaczego zapach kosmetyku jest tak specyficzny?


DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone nie jest perfumowany, nie zawiera kompozycji zapachowej. Hydrat kolagenowy pozyskiwany jest z skór rybich.

 

3) DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone jest objęty patentem?


Patentem jest objęta metoda stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej czystego hydratu kolagenowego.

 

4) Z czego wynika lepkość produktu w masie, jak i delikatna lepkość po aplikacji – czy z ilości kolagenu? Jeśli tak to, jaka to ilość?


Delikatna lepkość wynika z zastosowania wysokiego stężenia hydratu zawierającego białko – kolagen. Ilość hydratu kolagenowego wynosi 93,1%.

 

5) Jak i kiedy stosować DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone?


Można go stosować zarówno rano, jak i wieczorem. DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone nie przypomina kremu lub serum, ponieważ jest preparatem o wysokim stężeniu czystego białka. Jeśli rano chcesz nałożyć makijaż, na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieś cienką warstwę kosmetyku. Delikatnie wklep. Poczekaj do wchłonięcia około 5-10 minut. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, użyj odpowiedniego kremu, również wklepując. Najlepsze efekty gwarantuje użycie odpowiedniego kremu z serii DuoLife Collagen Beauty Care. Jeżeli produkt „roluje się” pod makijażem lub kremem to znak, że konieczne jest zmniejszenie dawki przy kolejnej aplikacji.Przebarwienia

Skala problemu
Czynniki zwiększające tendencję do powstawania przebarwień

Ekspozycja na słońce oraz wiek:

a) Promienie UV przechodzą przez naskórek i pobudzają komórki barwnikowe skóry (melanocyty).

b) Praca niektórych melanocytów jest zakłócona i zaczynają wydzielać zbyt duże ilości melaniny.


c) Przebarwienia pojawiają się pod wpływem zwiększonej ilości melaniny oraz zaburzonemu procesowi jej dystrybucji tak, aby mogła być równomiernie rozłożona na powierzchni skóry.


d) Gromadzi się więc jej nadmiar w niektórych miejscach i tworzy nieestetyczne plamy.

Zmiany hormonalne wynikające z ciąży lub zażywania doustnych środków antykoncepcyjnych.

W przypadku ekspozycji na słońce, niektóre rośliny (wyciągi roślinne), niektóre perfumy lub leki mogą powodować pojawianie się brązowych plam wynikających z reakcji fotoalergicznej (fototoksyczność).


Skóra skaleczona lub mająca blizny łatwiej wytworzy plamy pigmentacyjne.Składniki:

Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Cystoseira Tamariscifolia Extract, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.

Sposób użycia:

Na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieść cienką warstwę kosmetyku. Delikatnie wklepać, nie wmasowywać. Poczekać do wchłonięcia około 5-10 minut. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, użyć odpowiedniego kremu również wklepując. Najlepsze efekty gwarantuje użycie kremu z serii DuoLife Collagen Beauty Care. Jeżeli produkt „roluje się” pod makijażem lub kremem – to znak, że konieczne jest zmniejszenie dawki przy kolejnej aplikacji.Przechowywanie:

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone należy przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Kosmetyk powinien być przechowywany w temperaturze do 32°C.


Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. Preparat przeznaczony do stosowania na twarz, szyję, dekolt oraz w okolice łuku jarzmowego i kości policzkowych. Nie można stosować bezpośrednio pod oko, na oczodoły i powieki.
INNE PRODUKTY LINII COLLAGEN BEAUTY CARE

Produkcja suplementu diety DuoLife odbywa się w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP, oraz HACCP. Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in. przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA (Nr AB079) Członek analityk FOSFA i GAFTA) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.Produkty DuoLife zostały nagrodzone licznymi wyróżnieniami:
Złoty Otis (nagroda branży farmaceutycznej i medycznej), Znak Jakości JCI, Laur Konsumenta 2015, Sukces Roku 2015, Sukces Roku 2014, Jakość Roku 2013, Odkrycie Roku IK 2013, Luksusowa Marka 2013, Ambasador Sportu 2013.


PRODUKTY REKOMENDOWANE PRZEZ:

Instytut Profilaktyki Zdrowia,
Polską Izbę Zielarsko-Medyczną

 

POLECANE INNE PRODUKTY DUOLIFE:

 


DOSTĘPNE RÓWNIEŻ SUPLEMENTY + KOSMETYKI DUOLIFE
CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE, SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE LUB E-MAILOWO.
Logo
Telefon 602 218 290 lub 12 378 38 48 (pracujemy pn-pt: 10:00 - 18:00)
Telefon os.Niepodległości 8/100, 31-861 Kraków
Płatności

© BO-SAT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Wdrożenie KQSDesign.pl