InformacjaInformacja: 602 218 290
Szybka wysyłka Szybka wysyłka 20 lat doświadczenia 30 lat doświadczenia Fachowe doradztwo Fachowe doradztwo
Promocja!
9% taniej!

COLLAGEN HIALURON 4D BEAUTY CARE 50ML - 2 SZTUKI

418,00 zł 380,00 zł
Informacja Informacja i zamówienia: 602 218 290 / [email protected]

Zapytaj lub negocjuj cenę

Opis produktu

COLLAGEN HIALURON 4D BEAUTY CARE 50ML - 2 SZTUKI
DO TWARZY, SZYI, DEKOLTU NA DZIEŃ I NOC


COLLAGEN HIALURON 4D BEAUTY CARE FIRMY DUOLIFE - PRZEZNACZONY DO TWARZY, SZYI, DEKOLTU NA DZIEŃ I NOC DLA SKÓRY SUCHEJ ORAZ MIESZANEJ Z TENDENCJĄ DO SZORSTKOŚCI, UCZUCIA ŚCIĄGANIA I ODCZUWALNEGO ODWODNIENIA. KOMPLEKS 4 RODZAJÓW KWASU HIALURONOWEGO 4D WNIKA W SKÓRĘ, NAWILŻA WE WSZYSTKICH WARSTWACH.


 

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D jest przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, jak i mieszanej z tendencją do szorstkości, uczucia ściągania i odczuwalnego odwodnienia. Wyjątkowy kompleks czterech rodzajów kwasu hialuronowego 4D ze względu na różny rozmiar cząsteczek, stopniowo wnika w skórę, powodując jej natychmiastowe nawilżenie we wszystkich warstwach. Efekty nawilżenia utrzymują się przez 24h od zastosowania.Czy możemy zachować piękny, młody, zdrowy i promienny wygląd naszej skóry twarzy mimo upływających lat i naturalnie postępujących procesów starzenia?

Z linią DuoLife Collagen Beauty Care jest to MOŻLIWE!Poznaj unikalne właściwości w DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D


Advanced Collagen Technology

Zastosowanie hydratu kolagenu z opatentowaną metodą stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej zapewnia nam unikalność i wyłączność na rynku europejskim. Kolagen jako białko jest pożywką dla wielu grup drobnoustrojów i w związku z tym niezbędna jest jego skuteczna stabilizacja mikrobiologiczna gwarantująca bezpieczeństwo stosowania w kosmetykach. Zastosowany w naszych produktach hydrat kolagenowy wykazuje zarówno stabilność termiczną, jak i mikrobiologiczną potwierdzoną patentem Pat.233679.

High Hydratation

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D posiada wybitne właściwości nawilżające.


HYMAGIC 4D wyjątkowe połączenie czterech rodzajów kwasu hialuronowego o różnych właściwościach, które docierają do wszystkich warstw naszej skóry.


Wyniki badań wykazują, że już po godzinie od aplikacji nawilżenie skóry dzięki HYMAGIC 4D zwiększa się o 155,1%. HYMAGIC 4D zapewnia natychmiastowe wielopoziomowe nawilżenie i sprawia, że skóra pozostaje gładka i elastyczna.Czy wiesz, że DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D to...

 

- kosmetyk przeznaczony do codziennego stosowania dla skóry suchej, jak i mieszanej z tendencją do szorstkości, uczucia ściągania i odczuwalnego odwodnienia;


- monoprodukt, który działa wybiórczo na konkretny problem skóry twarzy, szyi i dekoltu;


- hydrat kolagenowy stabilny termicznie do temperatury 32°C co zostało potwierdzone patentem;


- kosmetyk, w którym zastosowano kompleks 4 rodzajów kwasu hialuronowego, który dociera do różnych warstw skóry, aby zapewnić dogłębne i wielopoziomowe nawilżenie (HYMAGIC 4D);


- produkt naturalny w 99,3%;


- kosmetyk niezawierający parabenów, kompozycji zapachowej – brak potencjalnych alergenów;


- wygodne opakowanie zapewniające higieniczne użycie kosmetyku – no touch formula.

 


Warto wiedzieć


1) Z czego wynika brunatny kolor preparatu? Dlaczego inni producenci oferują produkty tego typu w kolorze jasnym?


Brunatny kolor DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D wynika z obecności w nim melaniny.

 

2) Dlaczego zapach kosmetyku jest tak specyficzny?


DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D nie jest perfumowany, nie zawiera kompozycji zapachowej. Hydrat kolagenowy pozyskiwany jest z skór rybich.

 

3) DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D jest objęty patentem?


Patentem jest objęta metoda stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej czystego hydratu kolagenowego.

 

4) Z czego wynika lepkość produktu w masie, jak i delikatna lepkość po aplikacji – czy z ilości kolagenu? Jeśli tak to, jaka to ilość?


Delikatna lepkość wynika z zastosowania wysokiego stężenia hydratu zawierającego białko – kolagen. Ilość hydratu kolagenowego wynosi 89,6%.

 

5) Jak i kiedy stosować DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D?


Można go stosować zarówno rano, jak i wieczorem. DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D nie przypomina kremu lub serum, ponieważ jest preparatem o wysokim stężeniu czystego białka. Jeśli rano chcesz nałożyć makijaż, na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieś cienką warstwę kosmetyku. Delikatnie wklep. Poczekaj do wchłonięcia około 5-10 minut. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, użyj odpowiedniego kremu, również wklepując. Najlepsze efekty gwarantuje użycie odpowiedniego kremu z serii DuoLife Collagen Beauty Care. Jeżeli produkt „roluje się” pod makijażem lub kremem to znak, że konieczne jest zmniejszenie dawki przy kolejnej aplikacji.Mapa twarzy - miejsca gdzie najszybciej i najczęściej pojawiają się widoczne pierwsze zmarszczki

 

Kolagen to najważniejsze białko tkanki łącznej, zbudowane wyłącznie z aminokwasów, które tak jak klej spaja komórki (stąd jego nazwa, od greckiego słowa „kolla” co oznacza właśnie „klej”)1. Skóra właściwa aż w 70-85% składa się z kolagenu i to dzięki niemu zachowuje swoją spójność, gęstość, sprężystość i elastyczność, a więc to wszystko, co decyduje o jej młodym wyglądzie i braku zmarszczek. Niestety, już około 25. roku życia zaczyna w niej ubywać kolagenu – uważa się, że rocznie ubytek ten wynosi ok. 1%2. Wpływ na to mają zachodzące w skórze procesy, takie jak:

- naturalna degradacja kolagenu – tkanka podskórna przestaje być sprężysta, zaczyna się fałdować;

- utrata kwasu hialuronowego – przyczynia się do odwodnienia skóry, sucha skóra jest bardziej podatna na pojawienie się zmarszczek;

- osłabienie hydrolipidowej bariery ochronnej naskórka
– prowadzi do przesuszenia skóry i potęguje szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych;


- zmniejszenie aktywności gruczołów łojowych i potowych
– nasila problem przesuszenia skóry.

 Składniki:


Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Silver Citrate.

Sposób użycia:

Na oczyszczoną i wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu nanieść cienką warstwę kosmetyku. Delikatnie wklepać, nie wmasowywać. Poczekać do wchłonięcia około 5-10 minut. Po wchłonięciu, aby zapobiec uczuciu ściągnięcia skóry, użyć odpowiedniego kremu również wklepując. Najlepsze efekty gwarantuje użycie odpowiedniego kremu z serii DuoLife Collagen Beauty Care. Jeżeli produkt „roluje się” pod makijażem lub kremem – to znak, że konieczne jest zmniejszenie dawki przy kolejnej aplikacji.Przechowywanie:

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D należy przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Kosmetyk powinien być przechowywany w temperaturze do 32°C.


Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. Preparat przeznaczony do stosowania na twarz, szyję, dekolt oraz w okolice łuku jarzmowego i kości policzkowych. Nie można stosować bezpośrednio pod oko, na oczodoły i powieki.
INNE PRODUKTY LINII COLLAGEN BEAUTY CARE

Produkcja suplementu diety DuoLife odbywa się w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP, oraz HACCP. Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in. przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA (Nr AB079) Członek analityk FOSFA i GAFTA) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.Produkty DuoLife zostały nagrodzone licznymi wyróżnieniami:
Złoty Otis (nagroda branży farmaceutycznej i medycznej), Znak Jakości JCI, Laur Konsumenta 2015, Sukces Roku 2015, Sukces Roku 2014, Jakość Roku 2013, Odkrycie Roku IK 2013, Luksusowa Marka 2013, Ambasador Sportu 2013.


PRODUKTY REKOMENDOWANE PRZEZ:

Instytut Profilaktyki Zdrowia,
Polską Izbę Zielarsko-Medyczną

 

POLECANE INNE PRODUKTY DUOLIFE:

 


DOSTĘPNE RÓWNIEŻ SUPLEMENTY + KOSMETYKI DUOLIFE
CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE, SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE LUB E-MAILOWO.
Logo
Telefon 602 218 290 lub 12 378 38 48 (pracujemy pn-pt: 10:00 - 18:00)
Telefon os.Niepodległości 8/100, 31-861 Kraków
Płatności

© BO-SAT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Wdrożenie KQSDesign.pl