InformacjaInformacja: 602 218 290
Szybka wysyłka Szybka wysyłka 20 lat doświadczenia 30 lat doświadczenia Fachowe doradztwo Fachowe doradztwo

COLLAGEN PURE BEAUTY CARE 50ML

  • Producent: DUOLIFE
  • Chwilowo niedostępne
155,00 zł
Informacja Informacja i zamówienia: 602 218 290 / [email protected]

Zapytaj lub negocjuj cenę

Opis produktu

COLLAGEN PURE BEAUTY CARE 50ML
DO SKÓRY CAŁEGO CIAŁA


COLLAGEN PURE BEAUTY CARE FIRMY DUOLIFE - PRZEZNACZONY DLA SKÓRY CAŁEGO CIAŁA NIEZALEŻNIE OD RODZAJU I WIEKU, GŁĘBOKO NAWILŻA I UELASTYCZNIA SKÓRĘ, JEST WYRAŹNIE NAWILŻONA, WYGŁADZONA, NAPIĘTA, JĘDRNA, ELASTYCZNA I ODMŁODZONA.


DuoLife Collagen Beauty Care Pure jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała niezależnie od jej rodzaju, jak i wieku. Zastosowany hydrat kolagenu z opatentowaną metodą stabilizacji głęboko nawilża i uelastycznia skórę. Dzięki obecności melaniny wspomaga protekcję przed promieniowaniem UV. Efektem stosowania DuoLife Collagen Beauty Care Pure jest skóra wyraźnie nawilżona, wygładzona, napięta, jędrna, elastyczna i odmłodzona.Czy możemy zachować piękny, młody, zdrowy i promienny wygląd naszej skóry twarzy mimo upływających lat i naturalnie postępujących procesów starzenia?

Z linią DuoLife Collagen Beauty Care jest to MOŻLIWE!


Poznaj unikalne właściwości w DuoLife Beauty Care Collagen Pure


Advanced Collagen Technology

Zastosowanie hydratu kolagenu z opatentowaną metodą stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej zapewnia nam unikalność i wyłączność na rynku europejskim. Kolagen jako białko jest pożywką dla wielu grup drobnoustrojów i w związku z tym niezbędna jest jego skuteczna stabilizacja mikrobiologiczna gwarantująca bezpieczeństwo stosowania w kosmetykach. Zastosowany w naszych produktach hydrat kolagenowy wykazuje zarówno stabilność termiczną, jak i mikrobiologiczną potwierdzoną patentem Pat.233679.

 

Firms & elasticity


Zastosowanie hydratu kolagenu o zachowanej strukturze białkowej i zachowanej strukturze potrójnej helisy, głęboko nawilża i uelastycznia skórę oraz wspomaga wytwarzanie kolagenu. Skutecznie hamuje proces starzenia skóry, poprawia jej kondycję i wygląd. Dzięki obecności melaniny (około 1%) wspomaga ochronę przed promieniowaniem UV. Regularne stosowanie produktu sprawia, że skóra staje się wyraźnie nawilżona, wygładzona, napięta, jędrna, elastyczna i odmłodzona.

Czy wiesz, że DuoLife Beauty Care Collagen Pure to...

 

-  kosmetyk przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry całego ciała niezależnie od jej rodzaju, jak i wieku;

- monoprodukt, który działa wybiórczo na konkretny problem skóry;


- hydrat kolagenowy stabilny termicznie do temperatury 32°C co zostało potwierdzone patentem;


-protekcja przed promieniowaniem UV dzięki obecności melaniny (około 1%);


- produkt naturalny w 99,4%;


- kosmetyk niezawierający parabenów, kompozycji zapachowej – brak potencjalnych alergenów;


- wygodne opakowanie zapewniające higieniczne użycie kosmetyku – no touch formula.

 

 

Warto wiedzieć


1) Z czego wynika brunatny kolor preparatu? Dlaczego inni producenci oferują produkty tego typu w kolorze jasnym?


Brunatny kolor DuoLife Collagen Beauty Care Pure wynika z obecności w nim melaniny.

 

2) Dlaczego zapach kosmetyku jest tak specyficzny?


DuoLife Collagen Beauty Care Pure nie jest perfumowany, nie zawiera kompozycji zapachowej. Hydrat kolagenowy pozyskiwany jest z skór rybich.

 

3) DuoLife Collagen Beauty Care Pure jest objęty patentem?


Patentem jest objęta metoda stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej czystego hydratu kolagenowego.

 

4) Z czego wynika lepkość produktu w masie, jak i delikatna lepkość po aplikacji – czy z ilości kolagenu? Jeśli tak to, jaka to ilość?


Delikatna lepkość wynika z zastosowania wysokiego stężenia hydratu zawierającego białko – kolagen. Ilość hydratu kolagenowego wynosi 89,6%.

 

5) Jak i kiedy stosować DuoLife Collagen Beauty Care Pure?


Można go stosować zarówno rano, jak i wieczorem. Pod względem konsystencji i aplikacji DuoLife Collagen Beauty Care Pure nie przypomina masła lub balsamu, ponieważ jest preparatem o wysokim stężeniu czystego białka. Kosmetyk można stosować 2 razy dziennie lub częściej – w zależności od potrzeby. Na umytą, wilgotną skórę rozprowadzić cienką warstwę. DuoLife Collagen Beauty Care Pure. Delikatnie wklepać, nie wmasowywać. Poczekać do wchłonięcia około 5-10 minut. Jeśli występuje delikatne uczucie ściągnięcia skóry, odczekać około 20-30 minut i zastosować masło collagenowe z serii DuoLife Collagen Beauty Care. Jeżeli produkt „roluje się” pod masłem to znak, że konieczne jest zmniejszenie dawki przy kolejnej aplikacji.4 powody, dla których pielęgnacja ciała jest niezbędna każdego dnia


1.
Pomaga utrzymać elastyczność skóry i przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia.


2.Chroni skórę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Nawilża, niwelując oznaki odwodnienia.


3.
Tworzy na skórze barierę ochronną,zapobiegającą przeznaskórkowej utracie wody.


4.
Delikatne wklepywanie produktu nawiązuje do japońskiej sztuki pielęgnacji ciała.Wklepywanie pomaga w stymulacji przepływu krwi, nadając jej naturalny blask. Podczas nakładania kosmetyku opuszkami palców minimalizujemy zaczerwieniania, a dodatkowo przyspieszamy czas wchłaniania się kosmetyku.

 Składniki:


Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.
Sposób użycia:

2 razy dziennie lub częściej – w zależności od potrzeby. Na umytą wilgotną skórę rozprowadzić cienką warstwę DuoLife Collagen Beauty Care Pure. Delikatnie wklepać, nie wmasowywać. Poczekać do wchłonięcia około 5-10 minut. Jeśli występuję delikatne uczucie ściągnięcia skóry, odczekać około 20-30 minut i zastosować masło collagenowe z serii DuoLife Collagen Beauty Care. Jeżeli produkt „roluje się” pod masłem – to znak, że konieczne jest zmniejszenie dawki przy kolejnej aplikacji.


Przechowywanie:

DuoLife Collagen Beauty Care Pure należy przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Kosmetyk powinien być przechowywany w temperaturze do 32°C.


Środki ostrożności:

Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. Preparat przeznaczony do stosowania do pielęgnacji całego ciała. Nie można stosować bezpośrednio pod oko, na oczodoły i powieki.

INNE PRODUKTY LINII COLLAGEN BEAUTY CARE

Produkcja suplementu diety DuoLife odbywa się w zakładzie spełniającym najwyższe normy jakościowe, posiadającym certyfikaty ISO, GMP, oraz HACCP. Produkcja odbywa się pod nadzorem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Jakość produktu została potwierdzona licznymi badaniami m.in. przez Hamilton Polska (Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA (Nr AB079) Członek analityk FOSFA i GAFTA) i odbywa się pod stałym nadzorem Głównego Inspektora Sanitarnego.Produkty DuoLife zostały nagrodzone licznymi wyróżnieniami:
Złoty Otis (nagroda branży farmaceutycznej i medycznej), Znak Jakości JCI, Laur Konsumenta 2015, Sukces Roku 2015, Sukces Roku 2014, Jakość Roku 2013, Odkrycie Roku IK 2013, Luksusowa Marka 2013, Ambasador Sportu 2013.


PRODUKTY REKOMENDOWANE PRZEZ:

Instytut Profilaktyki Zdrowia,
Polską Izbę Zielarsko-Medyczną

 

POLECANE INNE PRODUKTY DUOLIFE:

 


DOSTĘPNE RÓWNIEŻ SUPLEMENTY + KOSMETYKI DUOLIFE
CHCESZ SUPLEMENTOWAĆ SIĘ BEZPŁATNIE PRODUKTAMI DUOLIFE, SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE LUB E-MAILOWO.
Logo
Telefon 602 218 290 lub 12 378 38 48 (pracujemy pn-pt: 10:00 - 18:00)
Telefon os.Niepodległości 8/100, 31-861 Kraków
Płatności

© BO-SAT. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store : Wdrożenie KQSDesign.pl